MIRASYS 

MIRASYS – FUNKCJONALNY I WSZECHSTRONNY SYSTEM ZARZĄDZANIA SYGNAŁEM WIZYJNYM

Mirasys logo

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Mirasys jest jednym z wiodących dostawców systemów zarządzania wideo (VMS) na platformie otwartej. Założona w 1996 roku firma Mirasys koncentruje się na najcenniejszych aktywach przedsiębiorstwa: DANYCH.

Firma ma siedzibę w Helsinkach, w Finlandii, ale działa w ponad 40 krajach, posiadając przedstawicielstwa regionalne. Lokalne zespoły współpracują z wiodącymi dystrybutorami, integratorami systemów, dostawcami usług bezpieczeństwa oraz dużymi klientami. Ponad 70.000 klientów używa systemów Mirasys z ponad milionem podłączonych kamer.

SYSTEM ZARZĄDZANIA SYGNAŁEM WIZYJNYM

Oprogramowanie VMS firmy Mirasys jest jednym z preferowanych rozwiązań do zbierania, przechowywania i udostępniania danych z kamer CCTV i innych powiązanych czujników zarówno w małych, jak i dużych instalacjach. Mirasys to firma zajmująca się danymi deep vision, która pozwala klientom na całym świecie wydobywać maksimum informacji ze starych i nowych kamer oraz czujników. Dane wyodrębnione z materiału filmowego dają klientom możliwość poprawy bezpieczeństwa, optymalizacji procesów, usprawnienia działalności biznesowej i zmniejszenia potrzeby monitorowania przez człowieka.

ZABEZPIECZYĆ PRZYSZŁOŚĆ FIRM I MIAST

Inteligentne miasta, koleje, lotniska i porty, bankowość, szpitale, rządy, rozrywka to tylko niektóre z branż, w których Mirasys ma doskonałe referencje. Działamy globalnie, aby wspierać klientów i partnerów w zakresie inteligentnych rozwiązań danych i architektury systemów. Zespoły regionalne zapewniają wysokiej jakości wsparcie oraz oferują najlepsze porady i szkolenia.