Wimax News

AKTUALNOŚCI DOTYCZĄCE SPÓŁKI

08/2023 — Scentralizowany dźwiekowy system rozgłoszeniowy w Broniszach

Scentralizowany dźwiekowy system rozgłoszeniowy zastosowany przez Wimax na WRSRH S.A. w Broniszach jest kolejnym krokiem w unowocześnianiu bezpieczeństwa obiektu. Umożliwia wygłaszanie w wybranej strefie komunikatów audio — alarmowych i komercyjnych. System znacząco zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia zarządzanie obiektem.

Zenitel Exigo

07/2023 — Integracja systemów Mirasys i Polon w Broniszach

Integracja systemu telewizji dozorowej Mirasys z systemem sygnalizacji pożarowej Polon-Alfa wdrożona przez Wimax na WRSRH S.A. w Broniszach, stanowi kolejny etap rozbudowy i modernizacji systemu monitorowania, który umożliwia sprawne i skuteczne zarządzanie obiektem.

02/2023 — System liczenia rowerów w Piasecznie

System analityki obrazu dostarczony przez Wimax jest sercem statystycznego systemu analizy ruchu  rowerowego, który został uruchomiony na terenie Piaseczna. Analityka obrazu wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji, która zapewnia bardzo wysoką skuteczność liczenia — błąd pomiaru wynosi poniżej 2‰.

12/2021 — System badania nateżenia ruchu w Piasecznie

System analityki wideo — badania natężenia ruchu zrealizowany w ramach projektu Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Piaseczno uruchomiony przez Wimax, to kolejny krok w realizowaniu i rozwoju nowoczesnej koncepcji inteligentnego miasta — Smart City.