ATEAS

SYSTEM ZARZĄDZANIA WIDEO VMS WYKORZYSTUJĄCY SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ

Ateas logo

ATEAS jest czeską firmą programistyczną, która koncentruje się na systemach bezpieczeństwach bazujących na wideo IP. Od ponad dekady dostarcza tysiącom swoich zadowolonych klientów stabilne, otwarte i elastyczne rozwiązania do zarządzania wideo.

Różnorodność wersji

System zarządzania sygnałem wizyjnym ATEAS Security jest dostępny w kilku dobrze zdefiniowanych wersjach. Można dokonać właściwego wyboru w zależności od skali systemu i wymagań klienta. Edycja START może być pobrana i używana za darmo bez żadnych ograniczeń.

Elastyczność

Ujednolicona filozofia ATEAS ułatwia dostosowanie rozwiązania do dowolnej skali systemu monitoringu wizyjnego. ATEAS zawiera funkcje i narzędzia zaprojektowane z myślą o łatwym dostosowaniu rozwiązania do zarządzania wideo do każdego rozmiaru systemu. ATEAS może bezproblemowo rozwijać się wraz z Twoim systemem i nowymi wymaganiami.

Sztuczna inteligencja

ATEAS wykorzystuje specjalne głębokie sieci neuronowe do analizy wideo. Zastosowanie sztucznej inteligencji dla różnych rozdzielczości wideo, ma na celu wykrywanie w czasie rzeczywistym  różnych zdarzeń, począwszy od wykrywania wtargnięć, po zaawansowane wykrywanie uwzględniające kierunek poruszającego się obiektu i wykrywanie oraz klasyfikację niestandardowych obiektów.