ATEAS

ATEAS – SYSTEM ZARZĄDZANIA WIDEO VMS WYKORZYSTUJĄCY SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ AI

ATEAS jest czeską firmą programistyczną, która koncentruje się na wideo IP i bezpieczeństwie. Od ponad dekady dostarcza tysiącom swoich zadowolonych klientów stabilne, otwarte i elastyczne rozwiązania do zarządzania wideo.

Ateas logo

Różnorodność wersji

System zarządzania sygnałem wizyjnym ATEAS Security jest dostępny w kilku dobrze zdefiniowanych wersjach. Można dokonać właściwego wyboru w zależności od skali systemu i wymagań klienta. Edycja START może być pobrana i używana za darmo bez żadnych ograniczeń.

Elastyczność

Ujednolicona filozofia ATEAS ułatwia dostosowanie rozwiązania do dowolnej skali systemu monitoringu wizyjnego.

ATEAS zawiera funkcje i narzędzia zaprojektowane z myślą o łatwym dostosowaniu rozwiązania do zarządzania wideo do każdego rozmiaru systemu. ATEAS może bezproblemowo rozwijać się wraz z Twoim systemem i nowymi wymaganiami.

Sztuczna inteligencja

ATEAS wykorzystuje specjalne głębokie sieci neuronowe do analizy wideo. Zastosowanie sztucznej inteligencji dla różnych rozdzielczości wideo, ma na celu wykrywanie w czasie rzeczywistym  różnych zdarzeń, począwszy od wykrywania wtargnięć, po zaawansowane wykrywanie uwzględniające kierunek poruszającego się obiektu i wykrywanie oraz klasyfikację niestandardowych obiektów.