Systemy analityki obrazu VCA

SYSTEMY ANALITYKI OBRAZU VCA WYKORZYSTUJĄCE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ

Współczesne oczekiwania stawiane branży security wykraczają daleko poza zwykłe systemy monitoringu. Rosnące natężenie ruchu drogowego, terroryzm oraz inne wyzwania związane z bezpieczeństwem czy potrzeba analizy zachowań kierowców i pieszych oraz klientów i pracowników, wymagają czegoś znacznie dokładniejszego, niż wpatrzone w monitor oko człowieka. Wimax doskonale rozumie te potrzeby, dlatego proponuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania dostosowane dla różnego typu centrów monitoringu. 

Proponowane przez nas nowoczesne i zaawansowane systemy analityki obrazu, wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), pozwalają na analizę obrazu wideo w czasie rzeczywistym oraz kategoryzację i śledzenie zachowania poszczególnych obiektów. Systemy analityki obrazu VCA są wyposażone w funkcje i narzędzia, zaprojektowane tak, by umożliwić sprawną i prostą adaptację do systemów o każdym rozmiarze. Przy ich pomocy możliwe jest zarówno rozpoznawanie i zliczanie konkretnych typów pojazdów oraz osób, nadzorowanie ruchu drogowego wraz z detekcją zachowań niepożądanych, czy monitoring zachowania ludzi w dowolnie wydzielonych strefach. 

Oferowane przez Wimax systemy analityki obrazu VCA umożliwiają np. wykrywanie pojazdów poruszających się pod prąd czy wjeżdżających na obszar niedozwolony. Stosując algorytmy sztucznej inteligencji zapewniają nie tylko cenne dane statystyczne, pomagają nadzorować godziny szczytu i zmieniające się natężenie ruchu drogowego, ale także umożliwiają wyłapywanie kierowców łamiących przepisy. Dzięki temu znajdą swoje zastosowanie m.in. w centrach monitoringu miejskiego.

Sztuczna inteligencja stosowana w proponowanych przez nas systemach analityki obrazu VCA, działa zarówno w trudnych warunkach pogodowych np. silny wiatr, jak również oświetleniowych, wykazując odporność na nagłe zmiany światła i doskonale radząc sobie również nocą.

SYSTEMY ANALITYKI OBRAZU VCA

Systemy analityki obrazu VCA sprawdzają  się zarówno w przypadku monitoringu wewnątrz niewielkich budynków np. w hotelach, sklepach, czy salach konferencyjnych, jak również w znacznie większych obiektach, takich jak banki, ogromne centra handlowe, szpitale czy hale produkcyjne. Rozwiązania proponowane przez Wimax dzięki swojej uniwersalności i wydajności, mogą współpracować również z ogromnymi zdecentralizowanymi i skomplikowanymi systemami monitoringów, wyposażonymi w wiele różnych serwerów i dużą liczbę kamer. 

Powyższe atuty czynią z naszych rozwiązań idealną propozycję dla najbardziej wymagającego odbiorcy w postaci rozbudowanych centrów zarządzania kryzysowego, wielkich metropolii czy agencji bezpieczeństwa nadzorujących wiele różnych obiektów w tym samym czasie.

LICZENIE W STREFIE

ZAJĘTOŚĆ W STREFIE