Carrida

AUTOMATYCZNE ROZPOZNAWANIE POJAZDÓW I TABLIC REJESTRACYJNYCH

Carrida logo

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR/ANPR)

Każdego dnia przez nasze drogi przejeżdżają ogromne masy pojazdów. Automatyzacja jest niezbędna, aby móc je kontrolować i oceniać w sposób ukierunkowany. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontrolę dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie, monitorowanie ruchu, zarządzanie dużą flotą pojazdów czy pobieranie opłat – dzięki automatycznemu rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych (ALPR/ANPR) firmy CARRIDA nawet duże ilości pojazdów można sklasyfikować w najkrótszym możliwym czasie i uruchomić odpowiednie działania.

Rozpoznawanie pojazdów (marka i model)

Nasze systemy rozpoznawania pojazdów idą o krok dalej. Nie tylko rozpoznaje tablice rejestracyjne pojazdu, ale także jego model. Dzięki temu nawet pojazdy, których tablice rejestracyjne nie są znane systemowi, mogą być łatwo klasyfikowane. Przykładem mogą być obszary o ograniczonym dostępie (np. drogi przejezdne tylko dla samochodów osobowych i dostawczych). W ten sam sposób można zaimplementować systemy kontroli (ciężarówki w lewo, autobusy w prawo) lub automatycznego naliczania opłat (w punktach poboru opłat itp.).

CARRIDA

Sposób, w jaki poruszamy się na co dzień, szybko ewoluuje. Technologia rozwija się w tempie, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Miasta codziennie stają przed nowymi wyzwaniami, takimi jak korki, rządy szukają nowych sposobów finansowania budowy nowej lub poprawy infrastruktury, a klimat na świecie domaga się zmian. CARRIDA Technologies jest zaangażowana w pomoc decydentom i obywatelom w budowaniu lepszego świata. Celem CARRIDA jest zapewnienie klientom dostępu do najnowocześniejszej technologii AI dla ALPR/ANPR/OCR, która jest inteligentna, prosta, niedroga i łatwa w użyciu – i która daje im wyniki, jakich potrzebują.

CARRIDA – co robi

CARRIDA Technology jest dostawcą rozwiązań w zakresie oprogramowania ALPR/ANPR/OCR dla kontroli dostępu, parkowania, zarządzania flotą, inteligentnych miast, zarządzania ruchem, bezpieczeństwa, ochrony, egzekwowania prawa i poboru opłat. CARRIDA oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży ALPR obejmujące cały łańcuch wartości. Od oprogramowania CARRIDA do użytku w chmurze, poprzez serwer, aż do urządzeń typu edge! Wszystkie platformy – z jednym i tym samym silnikiem oprogramowania i z takimi samymi wynikami na każdym urządzeniu lub platformie sprzętowej.