wimax logo

Parquery

INTELIGENTNE PARKOWANIE Z WYKORZYSTANIEM KAMER

Parquery logo

Parquery opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie rozpoznawania obrazu w celu wykrywania obiektów i sylwetek na obrazach z dowolnej kamery, również tej już zainstalowanej.

Dzięki produktom Parquery klienci budują inteligentne miasta, analizując zajętość parkingów w czasie rzeczywistym. Innowacyjna, wewnętrzna technologia wykrywania obiektów Parquery jest bardzo elastyczna i nie ogranicza się tylko do samochodów. Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o zarządzanie przestrzenią, aplikacje bezpieczeństwa, liczenie osób czy wykrywanie towarów w magazynach.

Parquery realizuje obecnie ponad 80 projektów w ponad 30 krajach na całym świecie.

Inteligentne rozwiązanie parkingowe Parquery wykorzystuje kamery i sztuczną inteligencję (AI) do monitorowania parkingów. Inteligentne algorytmy działają w chmurze lub lokalnie na terenie parkingu i wykrywają pojazdy na obrazie z kamer oraz określają, czy poszczególne miejsca parkingowe są zajęte.

Inteligentne rozwiązanie parkingowe Parquery wykrywa pojazdy i obiekty na obrazach z kamer ze szwajcarską precyzją. Dzięki sztucznej inteligencji (AI) firmy Parquery można przekształcić dowolną kamerę w wiele czujników parkowania i otrzymywać w czasie rzeczywistym wyniki zajętości miejsc, dane dotyczące prowadzenia, informacje o egzekwowaniu przepisów i precyzyjne analizy.