TERRA 4D

INNOWACYJNA PLATFORMA ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM

terra4d logo

TERRA 4D chroni ludzi i zasoby

Firma FAST Systems, producent platformy TERRA 4D, jest pionierem w dziedzinie cyfrowych technologii bezpieczeństwa i nadzoru. Rewolucjonizuje sposób w jaki organizacje i rządy chronią ludzi, mienie i aktywa.

Integrując dane z wielu źródeł w czasie rzeczywistym można uzyskać przewagę, poprawiając swoją widoczność i zdolność do podejmowania szybkich, krytycznych decyzji w złożonych sytuacjach. Skorelowane dane georeferencyjne dotyczące bezpieczeństwa i ochrony, dają centrom dowodzenia i kontroli przewagę poprzez:

  • Świadomość i postrzeganie sytuacji w czasie rzeczywistym w świecie rzeczywistym.
  • Szybszy czas reakcji.
  • Wiele czujników i różnych systemów przedstawionych na jednym prostym ekranie z kontekstem geograficznym.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej w sytuacjach krytycznych.
  • Zapewnienie ciągłości działania i obniżenie kosztów.

 

Do przetwarzania ogromnych ilości informacji wykorzystywane są najnowsze techniki sztucznej inteligencji. TERRA 4D analizuje i koreluje dane pochodzące z różnych systemów według czasu, położenia geograficznego i priorytetu, ułatwiając wykrywanie, zarządzanie i reagowanie na zdarzenia. 

Uproszczona trójwymiarowa informacja geograficzna jest wyświetlana w czasie rzeczywistym z jednego lub wielu miejsc. Daje to wyjątkowe możliwości do szybkiego i łatwego zrozumienia oraz natychmiastowego i skutecznego reagowania.