TERRA 4D

INNOWACYJNA PLATFORMA PRZENOSZĄCA ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM W KOLEJNY WYMIAR

Firma FAST, producent platformy TERRA 4D, jest pionierem w dziedzinie cyfrowych technologii bezpieczeństwa i nadzoru, i rewolucjonizuje sposób, w jaki organizacje i rządy chronią ludzi, mienie i aktywa.

Chroń swoich ludzi i zasoby dzięki TERRA 4D. 

Integrując dane z wielu źródeł, w czasie rzeczywistym, można uzyskać przewagę, poprawiając swoją widoczność i zdolność do podejmowania szybkich, krytycznych decyzji w złożonych sytuacjach. Skorelowane dane georeferencyjne dotyczące bezpieczeństwa i ochrony dają centrom dowodzenia i kontroli przewagę:

  • Świadomość i postrzeganie sytuacji w czasie rzeczywistym w świecie rzeczywistym
  • Szybszy czas reakcji
  • Wiele czujników i różnych systemów przedstawionych na jednym prostym ekranie z kontekstem geograficznym
  • Zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej w sytuacjach krytycznych
  • Zapewnienie ciągłości działania i obniżenie kosztów

Do przetwarzania ogromnych ilości informacji wykorzystywane są najnowsze techniki sztucznej inteligencji. TERRA 4D analizuje i koreluje dane pochodzące z różnych systemów, według czasu, położenia geograficznego i priorytetu, ułatwiając wykrywanie, zarządzanie i reagowanie na zdarzenia. 

Uproszczona trójwymiarowa informacja geograficzna jest wyświetlana w czasie rzeczywistym z jednego lub wielu miejsc, co zapewnia wyjątkowe narzędzie do szybkiego, łatwego zrozumienia i szybkiego, skutecznego reagowania.